Elektryczny grzejnik olejowy

Heater 25

Moc:2500 W
Liczba żeber:11
Zasilanie:AC 220-240V
Waga:11,2 kg
Wymiary:51x23x54 cm
Kolor:Biały

FUNKCJE: Kółka ułatwiajace przemieszczanie, Manualny termostat, 3 stopniowa regulacja mocy 1000/1500/2500 W, zabezpieczenie przed przegrzaniem, automatyczne wyłaczenie w przypadku przewrócenia

Elektryczny grzejnik olejowy Heater 25
kup teraz

OPIS PRODUKTU

Logo marki Kiano
Rodzina na kanapie w ciepłym pomieszczeniu

Elektryczny grzejnik olejowy

Kiano Heater 25

Zima jest już coraz bliżej? Na szczęście możesz zadbasz o komfort swój i swoich bliskich wybierając grzejnik Kiano Heater 25.

p.content-header Nieważne gdzie – z grzejnikiem Kiano Heater 25 możesz sprawić, że atmosfera będzie ciepła i przytulna.

3 stopniowa regulacja mocy
1000/1500/2500W

Zabezpieczenie przed przegrzaniem

Automatyczne wyłączenie w przypadku przewrócenia

Dobierz odpowiedni model

Dla każdego naszego klienta stworzyliśmy model o funkcjach oraz zabezpieczeniach wymienionych powyżej. Jeśli planujesz ogrzać większe mieszkanie polecamy zakup mocniejszego grzejnika o mocy 2500 W i 11 żebrach.

3 stopnie mocy

W zależności od Twoich preferencji możesz zmieniać poziom mocy grzejnika na termostacie. Wybierz model ze stopniowaniem mocy na poziomie 1000/1500/2500 W decydując się na grzejnik elektryczny Kiano Heater 25, który dzięki swojej mocy spokojnie nagrzeje nawet ok. 35 m²!

WYDAJNOŚĆ GRZEJNIKA

Heater 25 - 25-30 m2

To Ty decydujesz o temperaturze

Grzejnik elektryczny Kiano Heater 25 ma 3 indywidualne natężenia ciepła. Nie oznacza to jednak, że decydując się na określoną moc - jesteś skazany na z góry ustaloną temperaturę. Zawsze możesz dopasować generowane ciepło za pomocą manualnego termostatu! Dzięki temu na bieżąco możesz dopasować ustawienia grzejnika elektrycznego Kiano tak, aby zapewnić sobie maksimum komfortu!

Widok grzejnik od frontu

Pewnie i bez ryzyka!

Czy możesz wstawić nasz grzejnik elektryczny do pokoju dziecka? Oczywiście, że tak! Dzięki licznym zabezpieczeniom możesz bez strachu używać go do ogrzania pokoju swojego malucha, zostawić go włączonego pod swoją nieobecność czy nawet pozwolić, by zwierzęta przebywały w tym samym pomieszczeniu. Jak to możliwe? Zamontowane zabezpieczenia zapobiegają przegrzaniu. Dzięki temu, nawet jeżeli nie ma Cię w pobliżu, to nie dojdzie do awarii, czy pożaru. Nawet jeśli dziecko lub zwierzę domowe przewróci grzejnik podczas zabawy, to dzięki wbudowanemu czujnikowi urządzenie automatycznie się wyłączy! W rezultacie możesz mieć pewność, że Twoja pociecha będzie mogła się ogrzać, a Ty - zrelaksować.

Nie pozwól aby zima zrobiła Ci niespodziankę!

Ciesz się komfortem i bezpieczeństwem dzięki Kiano Heater 25. Dobierz odpowiednią dla siebie moc, my podpowiemy Ci jak to zrobić. Aby ogrzać 1 m² potrzebujesz ok 70-100 W mocy. Aby nie zostać na lodzie warto zadbać o coś co go roztopi! Dlatego już dzisiaj wybierz grzejnik Kiano Heater 25.

Widok grzejnika H20 w kolorze czarnym

Dlaczego Kiano?

Od samego początku naszą misją jest jakość. Chcemy, aby nasi odbiorcy nie tylko czerpali przyjemność z użytkowania produktów Kiano, lecz również zadbali o swoje zdrowie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta spełniała potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Darmowa i ekspresowa wysyłka

Darmowy zwrot do 14 dni

Wsparcie na każdym etapie

Gwarancja 24 miesiące

Fachowa obsługa klienta

100% polska marka

Serwis

Serwis marki Kiano obsługuje firma RG Media

Telefon: +48 41 306 74 75

e-mail: serwis@rgmedia.pl

adres: Kazimierza Wielka, ul. Kolejowa 132

Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

Gwarancja

Okres gwarancyjny dla użytkowników indywidualnych wynosi 24 miesiące, dla firm – 12 miesięcy. Informacje na temat zasad gwarancji znajdują się w karcie produktu Twojego urządzenia. Szczegóły dotyczące reklamacji uzyskasz pod numerem infolinii: +48 12 612 67 71 lub adresem e-mail: sklep@7way.pl. Biuro Obsługi Klienta czynne jest od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00.

Dostawa

Zamówienia realizujemy w ciągu 24h od dnia zakupu. Czas dostawy wynosi do 2 dni roboczych. W przypadku przedsprzedaży produktów, czas wysyłki może się wydłużyć. Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna. Koszty przesyłki zagranicznej ustalane są indywidualnie.

Regulamin konkursu KIANO WATCH FIT NA WIOSNĘ