Inspirujesz nas do szukania rozwiązań, które odpowiadają Twoim rzeczywistym potrzebom i oczekiwaniom. Dlatego u podstaw wszystkich naszych urządzeń jest triada: designprzystępność cenowajakość.

Łączymy polską duszę z nowoczesnymi trendami, zaskakując największych producentów podczas światowych targów komputerowych i elektronicznych. Dziękujemy – to także dzięki Tobie jesteśmy czołowym producentem tabletów na polskim rynku.

Każdy nasz tablet to tak naprawdę Twój tablet, bo tworząc je, zaczynaliśmy od Ciebie – od osoby, w której ręce trafi. Za każdym razem analizujemy potrzeby, oczekiwania, co sprawi Ci radość, a co Cię może rozczarować. To, co mogłoby Ci przeszkadzać, eliminujemy, pozostawiając przyjemność, jaka płynie z korzystania ze sprzętu dostosowanego do trybu życia. Jak udaje nam się stosować takie podejście w biznesie? Nasza firma to nie tylko urządzenia, podzespoły… To przede wszystkim ludzie, którzy Cię rozumieją.

"Lekki i ładny Kiano Slim Tab 8 w dużej mierze zadaje kłam (…) stereotypowi. Kosztuje zaledwie 400 zł, a wygląda i działa jak tablet znacznie droższy."

− bezprzyciskow.pl o linii SlimTab

"Wygląd tego tabletu nie ma nic wspólnego z morzem supermarketowych zapychaczy półek, a raczej zdradza poważne aspiracje i brak kompleksów."

− pclab.pl o Kiano Elegance by Zanetti

"Kiano to dowód na to, że tablety nie są ekskluzywnymi gadżetami przeznaczonymi tylko dla najbogatszych użytkowników."

− tabletowo.pl o Kiano

Zachwycający design

Do współtworzenia naszych tabletów zapraszamy stylistów i projektantów, którzy kochają technologię i pragną, by była piękna.

Zaskakująca moc

Wnętrza naszych tabletów kryją moc, która odpowiada potrzebom i oczekiwaniom grupy, której dedykowana jest dana linia.

Przyjazny w użytkowaniu

Każdy nasz tablet tworzony jest z myślą o Tobie – by ułatwiać Ci życie. Potwierdzają to użytkownicy, opisując je jako intuicyjne w obsłudze.

W korzystnej cenie

Tworzymy tablety dla ludzi, nie dla multimilionerów : ) Dlatego dbamy o to, by cena naszych produktów była przystępna i pozwalała spełnić Twoje marzenia.

Doceniony przez ekspertów

Pozytywnie zaskoczyliśmy rynek naszymi tabletami, docenili nas eksperci – nasze rozwiązania chwalą branżowe serwisy, opinie potwierdzają też konsumenci.

Mocne wnętrze

Tworzymy coraz lepsze tablety, dając im coraz więcej mocy, by spełniać Twoje rosnące oczekiwania. Współpraca z Intelem zaowocowała wspaniałą linią intelect.