Inteligentny Gigant

Chcesz oglądać najnowsze seriale na Neflixie, słuchać przebojów na YouTubie, a może buszować po sieci? Jest na to sposób. Z naszym Smart TV będziesz cieszyć się nieograniczonym dostępem do ulubionych aplikacji i portali społecznościowych na wielkim ekranie. Wystarczy tylko połączenie z Internetem i świat rozrywki otwiera się przed Tobą.

W formacie Ultra HD 4K:
ultra-szczegółowo i ultra-realistycznie

Oglądaj to co lubisz w jeszcze lepszej jakości – każdy szczegół Twoich ulubionych scen czy akcji piłkarskich widoczny jak na dłoni w rozdzielczości UHD 3840 x 2160. Dzięki zastosowaniu technologii 4K nasz obraz tworzy czterokrotnie więcej pikseli niż w przypadku rozdzielczości HD. A to oznacza że możesz cieszyć się idealną ostrością i naturalnym wyglądem każdej sceny.

Wybierz jeden z dostępnych trybów obrazu: dynamiczny, standardowy, łagodny i własny, do tego ustaw ulubione odcienie barw obrazu – wybór barw: standardowe, chłodne i ciepłe i ciesz się nieskończoną ilością emocji.

POCZUJ SIĘ JAK W KINIE W SWOIM WŁASNYM DOMU

Konstruktywnie skupiamy się na obrazie

Dzięki technologiom, w które ubraliśmy nasz telewizor możesz odtwarzać multimedia zapisane na wielu nośnikach. Podepnij dowolny odtwarzacz poprzez złącze HDMI lub bank multimediów przez USB.
Szybko, sprawnie i skutecznie, sprawdź sam jakie to proste.
Automatyczne dopasowanie formatu obrazu w dostępnych opcjach: Automatyczny (Auto), 4:3, 16:9, Pełnoekranowy (Full) i Zbliżenie (Zoom).

DDP Technology

Żywy, naturalny obraz zasługuje na najlepszą oprawę dźwiękową. Technologia Dolby Digital Plus i zastosowane w telewizorze głośniki o łącznej mocy 20W (2x10W) sprawiają, że nawet najbardziej delikatne i dyskretnie umieszczone w przestrzeni dźwięki zdają się dobiegać ze wszystkich stron telewizora. Muzyka, dialogi aktorów, a przede wszystkim efekty przestrzenne stają się jeszcze bardziej wyraźne oraz intensywne w odbiorze.

UHD Reality Look PRO

Dostrzeż różnice w szczegółach obrazu dzięki technologii UHD Reality Look PRO. Prezentujemy niezwykły świat obrazu o niespotykanej czystości. Technologia UHD Reality Look PRO analizuje wyświetlane elementy obrazu i w czasie rzeczywistym poddaje je analizie i automatycznie przetwarza je, optymalizując faktury kształtów, kolory i krawędzie.

Jakość przede wszystkim

Nasze telewizory składamy w Polsce. Po pierwsze dlatego, że dzięki temu mamy wpływ na finalną jakość ich wykonania, a po drugie dbamy wspólnie o rozwój polskich firm.

Lista dostępnych dla Ciebie
funkcji w naszym telewizorze:

  • SmartTV Android 9.0 – aplikacje: Netflix, Facebook, Twitter, YouTube
  • PVR – nagrywanie i odtwarzanie przez USB
  • przeglądarka WWW
  • blokada kanałów / blokada rodzicielska
  • odtwarzanie multimediów z USB
  • elektroniczny przewodnik po programach

SPECYFIKACJA

PRZEKĄTNA EKRANU: 58”
TYP EKRANU: DLED
FORMAT EKRANU: 16:9
ROZDZIELCZOŚĆ: UHD 3840×2160
JASNOŚĆ: 250 cd/m2
KONTRAST: 4000:1
KĄT WIDZENIA: 178°×178°
ILOŚĆ KOLORÓW: 16.7 m
CZAS REAKCJI: 8 ms
KLASA EKRANU: A
FUNKCJE: Smart Android TV, WiFi Direct, Miracast, przeglądarka WWW, PVR — odtwarzanie i nagrywanie przez USB, tryb hotelowy, Dolby Audio, Dolby Digital Plus, elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych
SMART: Android 9.0 1.5GB RAM DDR+8GB ROM
APLIKACJE SMART TV: NETFLIX, Ipla, YouTube, Facebook, Twitter
DŹWIĘK STEREO: TAK
MOC GŁOŚNIKÓW: 2*10W
TUNER: DVB-S/S2, ATV/DVB-C/T/T2
POBÓR MOCY
(TRYB CZUWANIA):
0.5W
MAKSYMALNY POBÓR MOCY: 150W
KLASA ENERGETYCZNA: A
ZŁĄCZA: Mini AV, Mini YPbPr, CI, 3x HDMI, cyfrowe wyjście koaksjalne, wyjście słuchawkwe, 2xUSB, RJ45
ZAWARTOŚĆ
OPAKOWANIA
Kiano SIimTV 58 Smart
pilot
kabel zasilający
instrukcja obsługi
karta gwarancyjna