Obraz odkryty na nowo.

Bądź bliżej akcji. Poczuj prawdziwe emocje. Złap lepszą ostrość, obserwuj większą płynność ruchów, ciesz się naturalnym wyglądem każdej sceny. Telewizory Kiano SlimTV niezależnie od źródła zapewniają znakomite szczegóły w obrazie. Poczujesz szaleństwa na stadionowych trybunach czy dreszczyk emocji podczas oglądania ulubionego filmu czy serialu.

W formacie Ultra HD 4K:
ultra-szczegółowo i ultra-realistycznie

Oglądaj to co lubisz w jeszcze lepszej jakości – każdy szczegół Twoich ulubionych scen czy akcji piłkarskich widoczny jak na dłoni w rozdzielczości UHD 3840 x 2160. Dzięki zastosowaniu technologii 4K nasz obraz tworzy czterokrotnie więcej pikseli niż w przypadku rozdzielczości HD. A to oznacza że możesz cieszyć się idealną ostrością i naturalnym wyglądem każdej sceny.

Wybierz jeden z dostępnych trybów obrazu: dynamiczny, standardowy, łagodny i własny, do tego ustaw ulubione odcienie barw obrazu – wybór barw: standardowe, chłodne i ciepłe i ciesz się nieskończoną ilością emocji.

POCZUJ SIĘ JAK W KINIE W SWOIM WŁASNYM DOMU

Konstruktywnie skupiamy się na obrazie

Dzięki technologiom, w które ubraliśmy nasz telewizor możesz odtwarzać multimedia zapisane na wielu nośnikach. Podepnij dowolny odtwarzacz poprzez złącze HDMI lub bank multimediów przez USB.
Szybko, sprawnie i skutecznie, sprawdź sam jakie to proste.
Automatyczne dopasowanie formatu obrazu w dostępnych opcjach: Automatyczny (Auto), 4:3, 16:9, Pełnoekranowy (Full) i Zbliżenie (Zoom).

DDP Technology

Żywy, naturalny obraz zasługuje na najlepszą oprawę dźwiękową. Technologia Dolby Digital Plus i zastosowane w telewizorze głośniki o łącznej mocy 20W (2x10W) sprawiają, że nawet najbardziej delikatne i dyskretnie umieszczone w przestrzeni dźwięki zdają się dobiegać ze wszystkich stron telewizora. Muzyka, dialogi aktorów, a przede wszystkim efekty przestrzenne stają się jeszcze bardziej wyraźne oraz intensywne w odbiorze.

UHD Reality Look PRO

Dostrzeż różnice w szczegółach obrazu dzięki technologii UHD Reality Look PRO. Prezentujemy niezwykły świat obrazu o niespotykanej czystości. Technologia UHD Reality Look PRO analizuje wyświetlane elementy obrazu i w czasie rzeczywistym poddaje je analizie i automatycznie przetwarza je, optymalizując faktury kształtów, kolory i krawędzie.

Jakość przede wszystkim

Nasze telewizory składamy w Polsce. Po pierwsze dlatego, że dzięki temu mamy wpływ na finalną jakość ich wykonania, a po drugie dbamy wspólnie o rozwój polskich firm.

Lista dostępnych dla Ciebie
funkcji w naszym telewizorze:

  • Telegazeta
  • Tryb obrazu (dynamiczny, standardowy, łagodny i własny)
  • Wybór barw: Standardowe, Chłodne i Ciepłe
  • Tryb dźwięku – Standardowy, Kinowy, Muzyka, Mowa oraz własny.
  • Wyłącznik czasowy

SPECYFIKACJA

PRZEKĄTNA EKRANU: 58”
TYP EKRANU: DLED
FORMAT EKRANU: 16:9
ROZDZIELCZOŚĆ: UHD 3840×2160
JASNOŚĆ: 250 cd/m2
KONTRAST: 4000:1
KĄT WIDZENIA: 178°×178°
ILOŚĆ KOLORÓW: 1.07 mld
CZAS REAKCJI: 8 ms
DŹWIĘK STEREO: TAK
MOC GŁOŚNIKÓW: 2*10W
TUNER: DVB-T2/S2/C
POBÓR MOCY
(TRYB CZUWANIA):
0.5W
ŚREDNI POBÓR MOCY: 150W
ZŁĄCZA: CI, Eurozłącze SCART, 3×HDMI, mini złącze komponentowe, cyfrowe wyjście koaksjalne, wyjście słuchawkowe, wejście mini AV, USB, TV
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA Kiano SIimTV 58, pilot, przewód zasilający, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna