NOWY SMARTODKURZACZ

Kiano Elegance Robot

UWOLNIJ CZAS OD KURZU

Odkurzanie to jedna z najgorzej zaprojektowanych czynności domowych. Hałasuje, irytuje i zajmuje czas ludzkości już ponad 150 lat.
Nowy odkurzacz Kiano Elegance Robot rozwiązał ten problem:

  • odkurza nawet, gdy nikogo nie ma w domu
  • dociera praktycznie wszędzie
  • ma świetną cenę

Najpierw pomaga oszczędzić pieniądze przy zakupie (niższa cena w porównaniu z innymi urządzeniami tej klasy) a potem pomaga oszczędzić czas poświęcony sprzątaniu — bo kurz po prostu zniknie.

WRESZCIE BĘDZIESZ MIAŁ W DOMU CZAS, NIE KURZ

ZAMÓW ROBOTA

LIDAR – LASEROWA RÓŻNICA W TAKIEJ CENIE

PIERWSZY ODKURZACZ Z LIDAREM

Lidar (laser + radar) to urządzenie, które rozpoznaje przeszkody na podobnej zasadzie jak samochody,które oceniają odległość od auta naprzeciwko (lidary mają np. samochody Tesla).

Kiano Robot korzysta z najnowszego, laserowego systemu nawigacji LDS, dzięki czemu oferuje ultraszybki, szeroki zakres skanowania danych, precyzyjnie porusza się między nogami stołu, ścianami, doniczkami czy innymi przedmiotami na podłodze. W czasie rzeczywistym tworzony jest pełny obraz otoczenia.
Starsze albo słabsze modele tego nie potrafią. Nie uczą się, za każdym razem jeżdżąc losowo mniej więcej po całym obszarze.

Wyobraź sobie, że trzeba odkurzyć mieszkanie, którego się nie zna z zawiązanymi oczami. Tak właśnie działa odkurzacz bez lidara.

Sygnał lidara jest 100% bezpieczny również dla dzieci i zwierząt

Kiano Elegance Robot to najbardziej dostępny cenowo odkurzacz z tak zaawansowaną technologią. Na rynku istnieją modele z lidarem, ale o kilkaset zł droższe.
Lidar jest stosowany w najlepszych odkurzaczach automatycznych na świecie.
Teraz dołączył do nich Kiano Elegance Robot — wielki możliwościami, a nie ceną.

ODKURZA ZA CIEBIE I DLA CIEBIE

WŁĄCZ SMARTODKURZACZ I ZAJMIJ SIĘ TYM, CO WAŻNE

Są dwa sposoby, na jakie klienci używają Robota.
Można się nim cieszyć albo o nim… zapomnieć.

Cieszyć — bo częścią standardu Kiano jest doskonałe doświadczenie użytkownika. Tworzymy urządzenia, które są pożyteczne i trwałe, ale też po prostu przyjemnie je mieć.

Zapomnieć — bo wystarczy go włączyć i ustawić, by sam odkurzał cały dom w zadanym czasie (np. gdy jest się w pracy). Robot sam wyjeżdża i wraca do stacji dokującej, sam dba też o utrzymanie naładowanej baterii.
Kiano Elegance Robot to urządzenie, które po prostu usuwa odkurzanie z życia.

Nigdy nie odkurzasz, a zawsze masz odkurzone.

Szybko przyzwyczaisz się do tej wygody

Rewolucja w dbaniu o dom

Kiano Elegance Robot to samobieżna rewolucja w sprzątaniu. Mamy już smartfony i dziesiątki innych smart-rzeczy, które obywają się bez kabli, naszej pracy i uwagi.
Najwyższy czas na smartodkurzacze.

ZAMÓW ROBOTA

FUNKCJE — NA CO DZIEŃ I NA PEWNO

CZYŚCIEJ, SZYBCIEJ, ZDROWIEJ

Odkurzanie

Mocny silnik elektryczny bez problemu radzi sobie kurzem, zabrudzeniami, a nawet z sierścią zwierząt. Koniec z kłaczkami w powietrzu i na ubraniach.Dla jeszcze większej wygody użytkownika odkurzacz umożliwia ustalenie tygodniowego harmonogramu sprzątania.

Skorzystaj z funkcji Kiano Elegance Robot:

ROBOT AUTOMATYCZNIE PO WJECHANIU NA DYWAN WŁĄCZA TRYB TURBO!

Mopowanie

Kiano Elegance Robot potrafi myć również na mokro. To kolejna rzecz, którą nie musisz się zajmować. Codziennie po pracy przywita Cię umyta podłoga. W celu ochrony wszelkiego rodzaju podłóg, w odkurzaczu został zastosowany najnowszy system kontrolowania przepływu wody, która jest dostarczana wyłącznie podczas czyszczenia.

  • 3 poziomy dostarczania wody podczas mycia podłogi
  • Inteligentne, równomierne dostarczanie wody dzięki specjalnemu zbiornikowi na wodę
  • Czujnik dostarczania wody – podawanie wody tylko podczas użytkowania

Dezynfekcja

Pomoc w walce z bakteriami i wirusami — dodatek płynu dezynfekującego do wody sprawia, że czyszczenie na mokro działa jednocześnie jako dezynfekcja pomieszczenia.

Przeszkody

Dzięki rozpoznawaniu wnętrza lidarem i dopracowanemu napędowi Robot pokonuje przeszkody nawet do 1,8 cm. Dzięki temu odkurza jeszcze dokładniej i doskonale radzi sobie z progami, poziomymi nogami foteli czy rozłożoną suszarką na pranie.

Czerwone strefy

Miski z jedzeniem pupila, rozrzucone klocki Lego? W każdym domu znajdzie się takie miejsce, gdzie odkurzacz mógłby narobić niezłego bałaganu. Do takich zadań specjalnych służą strefy zakazane – wystarczy zaznaczyć w aplikacji wybrane miejsce na mapie jako obszar bez czyszczenia.
I gotowe!

Procesor

Czterordzeniowy procesor Cortex A7, który został zastosowany w odkurzaczu Kiano Elegance Robot to potężne narzędzie, które wspólnie z procesorem graficznym Mali 400 korzysta z zaawansowanego algorytmu SLAM, który równocześnie mapuje swoje otoczenie i umiejscawia się na aktualnie tworzonej mapie. Dzięki niemu odkurzanie jest niesamowicie efektywne, a czas i praca urządzenia jest maksymalnie zoptymalizowana.

APLIKACJA — CAŁY ODKURZACZ W TELEFONIE

TAK SAMO WYGODNIE, GDZIEKOLWIEK SIĘ JEST

Aplikacja do zarządzania odkurzaczem Kiano dostępna jest w wersji iOS i Android. Wszystkie funkcje są opisane po polsku. Do korzystania z aplikacji potrzebny jest telefon podłączony do internetu.

ZWIERZĘTA — NASI ULUBIENI KLIENCI

ZAPROJEKTOWANY DLA KAŻDEGO CZŁONKA RODZINY

Kiano Elegance Robot jest przyjazny dla tak samo dla rodziców, dzieci i ich ulubionych zwierząt. Domowy pupil, ze względu na sierść, to w pewnym sensie nasz ważny klient. Robot doskonale zbiera sierść psa czy kota, a dzięki temu, że może robić to regularnie bez udziału człowieka, nawet codziennie, wnętrze robi się czyste jak nigdy. Bez sierści w powietrzu, na meblach i ubraniach — i bez poświęcania ani sekundy własnego czasu.
Tak właśnie działa design dopracowany naprawdę w każdym szczególe.

ŁADOWANIE — BEZOBSŁUGOWE I BEZPIECZNE

O ŁADOWANIU TEŻ NIE MUSISZ PAMIĘTAĆ

Kiano Robot ładuje się sam — gdy ma mało energii, zjeżdża do stacji dokującej, a po naładowaniu kontynuuje zadany cykl prac. Dzięki temu nie rozładowuje się bezradnie podczas działania. Nie trzeba go restartować, pilnować ani odnosić do stacji. Wystarczy tylko opróżniać pojemnik (Robot poinformuje, że jest już pełen).
Sama wygoda. Po co odkurzać, jeśli w domu nie ma kurzu?

CENA

WIELKA OKAZJA JAK NA TYLE ZALET

Kiano Elegance Robot wciąga kurz, a nie pieniądze klienta.
Odkurzacze z lidarem to najwyższy segment rynku. Czujniki pozwalają im ‘czytać’ przestrzeń, a nie losowo obijać się o meble. Podobnie wyposażone urządzenia kosztują przeciętnie aż o kilkaset zł więcej. Nie wiemy, czemu tak dużo. Kiano Robot rozwiązuje dylemat „jakość czy cena”. Obie są świetne.
Kiano Elegance Robot to najtańszy odkurzacz z profesjonalnym lidarem i pełnym zakresem funkcji.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA:

Robot

Stacja dokująca

Filtr

Szczotka boczna

Zasilacz

Instrukcja obsługi

Zbiornik wody

Element mopujący

Element z portem ssącym

DANE TECHNICZNE

CZYSTA NOWOCZESNOŚĆ

Zero starych, zakurzonych technologii.
Tylko to, co nowe, wygodne i oszczędne, w cenie lepszej niż kiedykolwiek.

WYMIARY: 346*340*99MM
POBÓR MOCY: 30W
BATERIA: 14.8V 4400mAh
CZAS PRACY: >120min
CZAS ŁADOWANIA: 4-5h
HAŁAS: <65 dB
MOC SSANIA: 2100pa
POWIERZCHNIA: >120M2
CZUJNIKI ANTYKOLIZYJNE: 11 par
CZUJNIKI ANTYSPADKOWE: 4 pary
GŁÓWNA SZCZOTKA: 1 (v-shape)
SZCZOTKI BOCZNE: 2
POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA NA KURZ: 350ml
POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA NA WODĘ: 350ml
POKONYWANIE PRZESZKÓD: 1.8 cm
SYSTEM FILTRACJI: HEPA & Standardowy filtr
RODZAJE NAWIERZCHNI: Drewno, płytki, dywan, kamień, wykładzina
WNĘTRZE OPAKOWANIA: Pianka poliuretanowa
WYMIARY OPAKOWANIA: 560*380*160mm
WAGA BRUTTO: 5.55kg
WAGA NETTO: 3.1kg
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA: 1x odkurzacz, 1x urządzenie czyszczące, 1x zasilacz, 1x stacja dokująca, 1x filtr Hepa, 1x pojemnik na wodę, 1x instrukcja obsługi, 2x dodatkowa szczotka, 1x ścierka

ZAMÓW ROBOTA

A stary odkurzacz sprzedaj, póki ktoś takich używa.