Osuszacz powietrza

Emi

MAKSYMALNA POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA:20 m2
DZIENNA WYDAJNOŚĆ:300 ml/d
MOC:23 W
POJEMNOSC ZBIORNIKA:1,1 L
APLIKACJA:Tuya Smart
WYMIARY:15,3 x 15,3 x 24 cm

FUNKCJE: Podswietlenie LED, Automatyczne wyłaczenie, po napełnieniu zbiornika

Osuszacz powietrza Emi
kup teraz

OPIS PRODUKTU

Osuszacz powietrza

Zmagasz się z nadmierną wilgocią w swoim domu lub biurze? Już nie musisz! Wystarczy, że podłączysz Kiano EMI, a każde pomieszczenie do 20 m2 zostanie odpowiednio osuszone. Takie rozwiązanie może być bardzo przydatne, gdy poziom wilgoci w danym pomieszczeniu przekracza zalecaną wartość 60%. Szczególnie że przy tak wysokim poziomie z łatwością rozwiną się grzyby i pleśń, a na ścianach zaczną pojawiać się przebarwienia!

PODŚWIETLENIE LED

Automatyczne wyłączenie po napełnieniu zbiornika

CICHE DZIAŁANIE

Polska technologia

Z dumą reprezentujemy Polskę na rynku technologicznym. A z racji, że jako Kiano już nie raz zasłynęliśmy ze swoich produktów, to tym bardziej podkreślamy swoje pochodzenie. Co to oznacza dla Ciebie? To, że każdy nasz produkt został zaprojektowany przez polskich inżynierów, projektantów i specjalistów. A co za tym idzie, przez ludzi, którzy doskonale rozumieją Twoje problemy, potrzeby i oczekiwania. Dlatego jesteśmy przekonani co do tego, że Kiano Emi idealnie wpasuje się w to, czego potrzebujesz!

Pożegnaj wilgoć

Nie musisz robić nic, poza włączeniem Kiano Emi, by pożegnać nadmiar wilgoci. Co prawda - w zależności od Twojej sytuacji - będzie potrzebne kilkudniowe lub cykliczne osuszanie. Nie zmienia to jednak faktu, że będzie ono przebiegać praktycznie bez żadnego wysiłku. Wystarczy, że pozwolisz, aby nasz sprzęt działał i mógł odprowadzać wodę z powietrza do specjalnego zbiornika. Jeżeli chcesz się upewnić, że wszystko działa tak, jak powinno - zawsze możesz spojrzeć na podświetlenie LED sygnalizujące, czy osuszacz spełnia swoje zadanie prawidłowo.

Automatyczna kontrola zbiornika

Jednym z rozwiązań, które zamontowaliśmy w Kiano Emi, które ma na celu poprawę komfortu - jest automatyczna kontrola zbiornika. Jej zadaniem jest zapobieganie przelewaniu się wody lub nadmiernym wypełnianiu urządzenia. Dlatego, po osiągnięciu krytycznej ilości zebranego płynu - osuszacz się wyłączy. W takiej sytuacji wystarczy, że wylejesz zawartość pojemnika i ponownie włączysz sprzęt, aby nadal pozbywać się wilgoci z powietrza.

Bezszelestna pomoc

Jeżeli masz doświadczenie ze sprzętem domowym lub biurowym, to wiesz, jak głośne potrafią być. Z racji, że Kiano Emi powinien działać o każdej porze dnia i nocy - nie wyobrażamy sobie, by jakkolwiek zakłócał Twoje funkcjonowanie. Dlatego zaprojektowaliśmy go tak, aby działał bezszelestnie. Dzięki temu nie powinien przeszkadzać przy pracy biurowej, ani przy codziennym życiu. Głośność skraplania wody z powietrza jest na tyle cicha, że bez większego problemu możesz przy nim zasnąć!

Powietrze, jakie lubisz

Teraz możesz stworzyć w swoim domu lub biurze warunki, które najbardziej Ci odpowiadają. Jeżeli przeszkadza Ci nadmierna wilgoć lub widzisz pierwsze skutki ponadprzeciętnego stężenia - Kiano Emi jest właśnie dla Ciebie! Nie musisz go sprawdzać, ustawiać, czy kontrolować. Wystarczy włączyć i po jakimś czasie opróżnić zbiornik. To tak proste!

Dlaczego Kiano?

Od samego początku naszą misją jest jakość. Chcemy, aby nasi odbiorcy nie tylko czerpali przyjemność z użytkowania produktów Kiano, lecz również zadbali o swoje zdrowie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta spełniała potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Darmowa i ekspresowa wysyłka

Darmowy zwrot do 14 dni

Wsparcie na każdym etapie

Gwarancja 24 miesiące

Fachowa obsługa klienta

100% polska marka

Serwis

Serwis marki Kiano obsługuje firma RG Media

Telefon: +48 41 306 74 75

e-mail: serwis@rgmedia.pl

adres: Kazimierza Wielka, ul. Kolejowa 132

Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

Gwarancja

Okres gwarancyjny dla użytkowników indywidualnych wynosi 24 miesiące, dla firm – 12 miesięcy. Informacje na temat zasad gwarancji znajdują się w karcie produktu Twojego urządzenia. Szczegóły dotyczące reklamacji uzyskasz pod numerem infolinii: +48 12 612 67 71 lub adresem e-mail: sklep@7way.pl. Biuro Obsługi Klienta czynne jest od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00.

Dostawa

Zamówienia realizujemy w ciągu 24h od dnia zakupu. Czas dostawy wynosi do 2 dni roboczych. W przypadku przedsprzedaży produktów, czas wysyłki może się wydłużyć. Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna. Koszty przesyłki zagranicznej ustalane są indywidualnie.

Regulamin konkursu KIANO WATCH FIT NA WIOSNĘ