Oczyszczacz powietrza

Filo

MAKSYMALNA POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA:20 m2
WYDAJNOŚĆ CADR:110 m3/h
MOC:35 W
GENEROWANY HAŁAS:30 db
FILTR:Hepa 13/węglowy/wstępny
APLIKACJA:Tuya Smart
WAGA:2,3 kg
WYMIARY:19,5 x 19,5 x 40,3 cm

FUNKCJE: Sterowanie przez aplikację, timer, podświetlenie nocne, wWskaźnik wymiany filtra, czujnik podczerwieni jakości powietrza

oczyszczacz powietrza Filo
kup teraz

OPIS PRODUKTU

Oczyszczacz powietrza

Oczyszczacz powietrza Kiano Fillo, to idealny wybór dla każdego, kto chce zadbać o czyste powietrze w biurze lub pokoju. Mimo drobnych rozmiarów i wagi (zaledwie 2,3 kg) - jest w stanie zadbać o pomieszczenie nawet do 20 m2! Oznacza to, że jest idealnym rozwiązaniem do sypialni, pokoju gościnnego, dziecięcego, czy nawet gabinetu. Szczególnie, że dzięki kompaktowej formie będzie on praktycznie niezauważalnym dodatkiem. W ten sposób nie zrobi większej różnicy w wystroju, robiąc ogromną różnicę w jakości powietrza!

Widok oczyszczacz Kiano Cami

Maksymalna powierzchnia pomieszczenia 20 m2.

3-stopniowa filtracja.Umożliwia bezproblemowe usuwanie kurzu, sierści, wirusów, alergenów i pyłków.

Zintegrowany czujnik podczerwieni jakości powietrza. Dzięki niemu urządzenie samo dobiera optymalne parametry oczyszczania. Ilość obrotów wiatraka można też ustawić manualnie.

Wskaźnik wymiany filtra.Oczyszczacz informuje gdy niezbędne jest wymienienie filtra.

Timer.Dzięki niemu ustawisz czas, przez jaki ma działać oczyszczacz powietrza, a po jego upływie zatrzyma on swoją pracę automatycznie.

Ekran dotykowy

Z myślą o Tobie!

W Kiano mamy od wielu lat ustanowione cele. Mówimy wprost o naszych ambicjach i inspiracjach. To nasi Klienci motywują nas do tworzenia coraz to nowszych produktów. Z myślą o tych, którzy chcą zadbać o jakość powietrza w swoich biurach, mieszkaniach, czy mniejszych pokojach – stworzyliśmy odpowiednią alternatywę. Kiano Fillo to bardzo dobry jakościowo, funkcjonalny sprzęt, który doskonale sprawdzi się w Twoim otoczeniu!

Odzyskaj czyste powietrze!

Decydując się na Kiano Fillo możesz zadbać o idealnie czyste powietrze - zapominając o jego istnieniu. Wystarczy, że go włączysz - manualnie lub za pomocą aplikacji w telefonie. Możesz w ten sposób zająć się swoimi obowiązkami, wiedząc, że wszystko działa tak, jak powinno.

WYDAJNOŚĆ CADR

110 m3/h

Wskaźnik CADR informuje nas o możliwości dostarczenia czystego powietrza (Clean Air Delivery Rate). Zalecana wielkość pomieszczenia dla oczyszczacza powietrza jest pochodną wyniku testu CADR. Im częściej powietrze w ciągu godziny jest filtrowane, tym jest lepiej oczyszczone.

Wygodna aplikacja

Nie musisz być w domu, by zarządzać swoim Kiano Fillo. Wystarczy, że włączysz go i ustawisz w preferowanym trybie z pozycji aplikacji. W ten sposób możesz zapewnić sobie przyjemny powrót do domu - do idealnie czystej atmosfery. Za pomocą swojego telefonu możesz też sprawdzić aktualną jakość powietrza w pomieszczeniu oraz ustawić timer.

Aplikacja Smart Life

Zeskanuj kod QR by pobrać aplikacje „Smart Life”. Możesz również wyszukać aplikacje Smart Life w Sklepie Play oraz w Appstore.

Jakość mierzona podczerwienią

Zamiast zdawać się na przeczucie lub zgadywanie, w jakiej kondycji jest powietrze w Twoim domu lub biurze - zdaj się na Kiano Fillo. Dzięki czujnikom na podczerwień, nasze urządzenie na bieżąco kontroluje jakość i poprawę powietrza. Nasz oczyszczacz poinformuje Cię również o potrzebie zmiany filtrów. W ten sposób możesz mieć pewność, że Kiano Fillo zawsze będzie działać poprawnie i skutecznie!

Odetchnij z ulgą!

Już teraz możesz zadbać o to, by każdy Twój oddech był pozbawiony mikro zanieczyszczeń. Zero efektów brudnego powietrza, takich jak kaszel, czy podrażnienia - dzięki Kiano Fillo! Stwórz przyjemną i zdrową atmosferę w dowolnym pomieszczeniu swojego domu lub biura - dbając o jego jakość powietrza. Ustaw harmonogram działania, kontroluj sytuację przez telefon lub ustaw timer i korzystaj bez potrzeby ciągłego sprawdzania urządzenia.
Możesz wybrać jeden z trzech trybów oczyszczania: inteligentny (automatyczny), cichy (nocny), turbo.

Dlaczego Kiano?

Od samego początku naszą misją jest jakość. Chcemy, aby nasi odbiorcy nie tylko czerpali przyjemność z użytkowania produktów Kiano, lecz również zadbali o swoje zdrowie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta spełniała potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Darmowa i ekspresowa wysyłka

Darmowy zwrot do 14 dni

Wsparcie na każdym etapie

Gwarancja 24 miesiące

Fachowa obsługa klienta

100% polska marka

Serwis

Serwis marki Kiano obsługuje firma RG Media

Telefon: +48 41 306 74 75

e-mail: serwis@rgmedia.pl

adres: Kazimierza Wielka, ul. Kolejowa 132

Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

Gwarancja

Okres gwarancyjny dla użytkowników indywidualnych wynosi 24 miesiące, dla firm – 12 miesięcy. Informacje na temat zasad gwarancji znajdują się w karcie produktu Twojego urządzenia. Szczegóły dotyczące reklamacji uzyskasz pod numerem infolinii: +48 12 612 67 71 lub adresem e-mail: sklep@7way.pl. Biuro Obsługi Klienta czynne jest od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00.

Dostawa

Zamówienia realizujemy w ciągu 24h od dnia zakupu. Czas dostawy wynosi do 2 dni roboczych. W przypadku przedsprzedaży produktów, czas wysyłki może się wydłużyć. Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna. Koszty przesyłki zagranicznej ustalane są indywidualnie.

Regulamin konkursu KIANO WATCH FIT NA WIOSNĘ