Oczyszczacz powietrza

Cami

MAKSYMALNA POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA:40 m2
WYDAJNOŚĆ CADR:320 m3/h
MOC:30 W
GENEROWANY HAŁAS:21 db
FILTR:Hepa 13/węglowy/wstępny
APLIKACJA:Tuya Smart
WAGA:3,2 kg
WYMIARY:24,5 x 24,7 x 36,6 cm

FUNKCJE: timer, podświetlenie nocne, wskaźnik wymiany filtra, dotykowy wyświetlacz, Lampa UV, jonizacja, Laserowy czujnik jakości powietrza

Oczyszczacz powietrza Cami
kup teraz

OPIS PRODUKTU

Oczyszczacz powietrza

Nie musisz wyjeżdżać w Bieszczady, by cieszyć się świeżym i czystym powietrzem. Od teraz możesz zadbać o idealne warunki w swoim domu lub biurze! Wystarczy, że podłączysz Kiano Cami a z każdego pomieszczenia do 40 m2 zniknie do 99% mikro cząsteczek i zanieczyszczeń! Kiano od zawsze stawiało komfort i oczekiwania Klientów na pierwszym miejscu - nasz oczyszczacz powietrza Cami ma zamontowane liczne udogodnienia!

Widok oczyszczacz Kiano Cami

Maksymalna powierzchnia pomieszczenia 40 m2

3-stopniowa filtracja.Umożliwia bezproblemowe usuwanie kurzu, sierści, wirusów, alergenów i pyłków

Laserowy czujnik jakości powietrza, lampa UV, jonizacja. Dzięki nim urządzenie perfekcyjnie oczyszcza powietrze ze szkodliwych substancji oraz dobiera optymalne parametry oczyszczania. Ilość obrotów wiatraka można też ustawić manualnie.

Wskaźnik wymiany filtra.Oczyszczacz informuje gdy niezbędne jest wymienienie filtra.

Timer.Dzięki niemu ustawisz czas, przez jaki ma działać oczyszczacz powietrza, a po jego upływie zatrzyma on swoją pracę automatycznie.

Ekran dotykowy

Dbamy o każdy detal

Jesteśmy polskim producentem sprzętu elektronicznego, który doskonale zna potrzeby Klientów. Od samego początku to właśnie oni wyznaczali nam kierunek rozwoju i innowacji. Wiele lat badań, testów i pracy nad Kiano Cami przyczyniło się do powstania produktu najlepiej odpowiadającego na potrzeby naszych Klientów. Jeśli stawiasz na bezpieczeństwo, wygodę i skuteczność w oczyszczaniu powietrza – jesteś w dobrym miejscu!

Uwolnij się od zanieczyszczeń

Aby włączyć, wyłączyć lub zmienić ustawienia Kiano Cami - nie musisz nawet przebywać w pomieszczeniu! Wystarczy, że wybierzesz odpowiednie ustawienia z poziomu aplikacji, a nasze urządzenie zajmie się resztą. Oznacza to, że możesz włączyć go, wracając do domu, aby już od przekroczenia progu cieszyć się idealnie czystym powietrzem. Odpowiedzialny za to jonizator z lampą UV będą pracować zgodnie z tym, co ustawisz z pozycji telefonu lub na podstawie wcześniej zaprogramowanego timera.

Aplikacja Smart Life

Zeskanuj kod QR by pobrać aplikacje „Smart Life”. Możesz również wyszukać aplikacje Smart Life w Sklepie Play oraz w Appstore.

Nie musisz niczego sprawdzać

Oczyszczacz Kiano Cami - przekaże Ci wszystkie informacje, których potrzebujesz. Wbudowany, laserowy czujnik jakości powietrza pokaże Ci, kiedy warto przefiltrować powietrze. Co więcej - samodzielnie dobierze optymalny tryb do aktualnej sytuacji. Możesz zdać się na zintegrowany system, lub we własnym zakresie zmienić ilość obrotów. Nie musisz się też zastanawiać, kiedy wymienić filtr, by uzyskać zadowalające efekty. Granicę zużycia podpowie Ci z odpowiednim wyprzedzeniem wbudowany wskaźnik.

3-stopniowa filtracja

Jednym z ważniejszych elementów Kiano Cami jest fakt, że stosuje on aż 3 stopnie filtrowania powietrza. Oznacza to, że niestraszna jest mu: sierść, kurz, czy nawet pyłki. A to z kolei sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla alergików i osób wrażliwych na zanieczyszczenia.

Możesz wybrać jeden z trzech trybów oczyszczania: inteligentny (automatyczny), cichy (nocny), turbo.

WYDAJNOŚĆ CADR

320 m3/h

Wskaźnik CADR informuje nas o możliwości dostarczenia czystego powietrza (Clean Air Delivery Rate). Zalecana wielkość pomieszczenia dla oczyszczacza powietrza jest pochodną wyniku testu CADR. Im częściej powietrze w ciągu godziny jest filtrowane, tym jest lepiej oczyszczone.

Zdrowie w każdym oddechu

Zadbaj o to, by w Twoim otoczeniu było powietrze najwyższej jakości. Nie musisz więcej myśleć, ani przejmować się tym, kiedy należy przewietrzyć lub odświeżyć w domu, lub biurze. Wszystkim, co związane z jakością atmosfery w pomieszczeniu - zajmie się nasz Kiano Cami!

Dlaczego Kiano?

Od samego początku naszą misją jest jakość. Chcemy, aby nasi odbiorcy nie tylko czerpali przyjemność z użytkowania produktów Kiano, lecz również zadbali o swoje zdrowie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta spełniała potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Darmowa i ekspresowa wysyłka

Darmowy zwrot do 14 dni

Wsparcie na każdym etapie

Gwarancja 24 miesiące

Fachowa obsługa klienta

100% polska marka

Serwis

Serwis marki Kiano obsługuje firma RG Media

Telefon: +48 41 306 74 75

e-mail: serwis@rgmedia.pl

adres: Kazimierza Wielka, ul. Kolejowa 132

Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

Gwarancja

Okres gwarancyjny dla użytkowników indywidualnych wynosi 24 miesiące, dla firm – 12 miesięcy. Informacje na temat zasad gwarancji znajdują się w karcie produktu Twojego urządzenia. Szczegóły dotyczące reklamacji uzyskasz pod numerem infolinii: +48 12 612 67 71 lub adresem e-mail: sklep@7way.pl. Biuro Obsługi Klienta czynne jest od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00.

Dostawa

Zamówienia realizujemy w ciągu 24h od dnia zakupu. Czas dostawy wynosi do 2 dni roboczych. W przypadku przedsprzedaży produktów, czas wysyłki może się wydłużyć. Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna. Koszty przesyłki zagranicznej ustalane są indywidualnie.

Regulamin konkursu KIANO WATCH FIT NA WIOSNĘ