Elektryczny grzejnik olejowy

Heater 20

Moc:2000 W
Liczba żeber:9
Zasilanie:AC 220-240V
Waga:12,1 kg
Wymiary:43x23x63 cm
Kolor:Czarny

FUNKCJE: Kółka ułatwiajace przemieszczanie, manualny termostat, 3 stopniowa regulacja mocy 800/1200/2000 W, zabezpieczenie przed przegrzaniem, automatyczne wyłączenie w przypadku przewrócenia

Elektryczny grzejnik olejowy Heater 20
kup teraz

OPIS PRODUKTU

Logo marki Kiano
Rodzina na kanapie w ciepłym pomieszczeniu

Elektryczny grzejnik olejowy

Kiano Heater 20

Zima jest już coraz bliżej? Na szczęście możesz zadbasz o komfort swój i swoich bliskich wybierając grzejnik Kiano Heater 20.

Nieważne gdzie – z grzejnikiem Kiano Heater 20możesz sprawić, że atmosfera będzie ciepła i przytulna.

3 stopniowa regulacja mocy
800/1200/2000W

Zabezpieczenie przed przegrzaniem

Automatyczne wyłączenie w przypadku przewrócenia

Dobierz odpowiedni model

Dla naszych klientów stworzyliśmy model wyposażony w zabezpieczenia oraz funkcje, które wymieniliśmy powyżej. Jeśli planujesz ogrzać średniej wielkości mieszkanie to na pewno zadowoli Cię Kiano Heater 20 o mocy 2000 W.

3 stopnie mocy

W zależności od tego jaką chcesz osiągnąć temperaturę w pomieszczeniu – możesz wybrać odpowiedni stopień grzania na termostacie. Skorzystaj z modelu ze stopniowaniem mocy na poziomie 800/1200/2000W decydując się na grzejnik elektryczny Kiano Heater 20. Ten model sprawdzi się idealnie w małych mieszkaniach lub pokojach do ok. 20m².

WYDAJNOŚĆ GRZEJNIKA

Heater 20 - 20 m2

To Ty decydujesz o temperaturze

Grzejnik elektryczny Kiano Heater 20 ma 3 indywidualne natężenia ciepła. Nie oznacza to jednak, że decydując się na określoną moc - jesteś skazany na z góry ustaloną temperaturę. Zawsze możesz dopasować generowane ciepło za pomocą manualnego termostatu! Dzięki temu na bieżąco możesz dopasować ustawienia grzejnika elektrycznego Kiano tak, aby zapewnić sobie maksimum komfortu!

Widok grzejnik od frontu

Bezpiecznie i ciepło!

Czy możesz wstawić nasz grzejnik elektryczny do pokoju dziecka? Oczywiście, że tak! Dzięki licznym zabezpieczeniom możesz bez strachu używać go do ogrzania pokoju swojego malucha, zostawić go włączonego pod swoją nieobecność czy nawet pozwolić, by zwierzęta przebywały w tym samym pomieszczeniu. Jak to możliwe? Zamontowane zabezpieczenia zapobiegają przegrzaniu. Dzięki temu, nawet jeżeli nie ma Cię w pobliżu, to nie dojdzie do awarii, czy pożaru. Nawet jeśli dziecko lub zwierzę domowe przewróci grzejnik podczas zabawy, to dzięki wbudowanemu czujnikowi urządzenie automatycznie się wyłączy! W rezultacie możesz mieć pewność, że Twoja pociecha będzie mogła się ogrzać, a Ty - zrelaksować.

Nie daj się zaskoczyć zimie

Ciesz się komfortem i bezpieczeństwem dzięki Kiano Heater 20. Dobierz odpowiednią dla siebie moc, my podpowiemy Ci jak to zrobić. Aby ogrzać 1 m² potrzebujesz ok 70-100 W mocy. Aby nie zostać na lodzie warto zadbać o coś co go roztopi! Dlatego już dzisiaj wybierz grzejnik Kiano Heater 20.

Widok grzejnika H20 w kolorze czarnym

Dlaczego Kiano?

Od samego początku naszą misją jest jakość. Chcemy, aby nasi odbiorcy nie tylko czerpali przyjemność z użytkowania produktów Kiano, lecz również zadbali o swoje zdrowie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta spełniała potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Darmowa i ekspresowa wysyłka

Darmowy zwrot do 14 dni

Wsparcie na każdym etapie

Gwarancja 24 miesiące

Fachowa obsługa klienta

100% polska marka

Serwis

Serwis marki Kiano obsługuje firma RG Media

Telefon: +48 41 306 74 75

e-mail: serwis@rgmedia.pl

adres: Kazimierza Wielka, ul. Kolejowa 132

Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

Gwarancja

Okres gwarancyjny dla użytkowników indywidualnych wynosi 24 miesiące, dla firm – 12 miesięcy. Informacje na temat zasad gwarancji znajdują się w karcie produktu Twojego urządzenia. Szczegóły dotyczące reklamacji uzyskasz pod numerem infolinii: +48 12 612 67 71 lub adresem e-mail: sklep@7way.pl. Biuro Obsługi Klienta czynne jest od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00.

Dostawa

Zamówienia realizujemy w ciągu 24h od dnia zakupu. Czas dostawy wynosi do 2 dni roboczych. W przypadku przedsprzedaży produktów, czas wysyłki może się wydłużyć. Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna. Koszty przesyłki zagranicznej ustalane są indywidualnie.

Regulamin konkursu KIANO WATCH FIT NA WIOSNĘ