Agregat prądotwórczy

PG3000

Moc:2500 W
Liczba żeber:11
Zasilanie:AC 220-240V
Waga:11,2 kg
Wymiary:51x23x54 cm
Kolor:Biały

FUNKCJE: Kółka ułatwiajace przemieszczanie, Manualny termostat, 3 stopniowa regulacja mocy 1000/1500/2500 W, zabezpieczenie przed przegrzaniem, automatyczne wyłaczenie w przypadku przewrócenia

Agregat prądotwórczy PG3000
kup teraz

OPIS PRODUKTU

Logo marki Kiano

Kiano agregat PG3000

Przezorny, zawsze ubezpieczony. Właśnie w myśl tej zasady powstał agregat prądotwórczy Kiano PG 3000. To idealne rozwiązanie, które sprawdzi się każdemu! Korzystać z naszego generatora energii elektrycznej mogą zarówno właściciele domów, działek rekreacyjnych, a także altanek, które nie posiadają odpowiedniej instalacji. Wystarczy agregat Kiano PG 3000, by bez najmniejszego problemu zasilić całą Twoją przestrzeń!

Widok cewki

Miedziana cewka prądotwórcza

Widok cewki

Automatyczna regulacja napięcia (AVR)

Widok cewki

Elektryczny start

Widok agragatu prądotworczego Kiano

3 kW na Twoje potrzeby!

Zgodnie z wieloma obliczeniami, moc 3kW może bez żadnego problemu zasilić dom jednorodzinny. Mowa tu oczywiście o pełnym zakresie, czyli oświetleniu, sprzęcie AGD, lodówce i reszcie najistotniejszych urządzeń! Do tego nie musisz przejmować się czasem pracy, ponieważ nasz generator prądu Kiano PG 3000 posiada zbiornik o pojemności aż 15 litrów. Dzięki temu, na jednym napełnieniu paliwem PB 95 może pracować nawet kilka godzin bez przerwy!

Masz agregat - masz pewność!

Jeżeli choć raz spotkała Cię przerwa w dostawie prądu, to wiesz, jak frustrujące jest to przeżycie. Co gorsze - może realnie zaszkodzić Twojemu sprzętowi, jedzeniu i Tobie. Niedziałająca lodówka sprawi, że wszystko, co w niej masz - straci świeżość, Twój laptop czy telewizor przestaną działać z powodu nagłej utraty zasilania, a Tobie może stać się krzywda, jeżeli będziesz funkcjonować w ciemnościach. Nie brzmi zachęcająco, prawda? Możesz się przed tym uchronić wybierając generator prądu firmy Kiano, który zapewni Ci stały dostęp do energii elektrycznej!

Automatyczne dopasowanie napięcia

Agregat prądotwórczy Kiano PG 3000 został wyposażony w system AVR, który na bieżąco automatycznie dopasowuje odpowiednie napięcie. W ten sposób nie tylko zyskasz stały dopływ energii elektrycznej, ale również będziesz mógł spać spokojnie - wiedząc, że wszystko jest pod kontrolą.

Maksymalna wydajność

W Kiano PG 3000 nie ma miejsca na marnotrawstwo. Dlatego nasz agregat posiada miedzianą cewkę prądotwórczą, która idealnie odprowadza ciepło - znacząco zwiększając jego wydajność. W ten sposób sprawiliśmy, że działa on znacznie dłużej, niż konkurencyjne agregaty wykorzystujące prądnicę aluminiową. Do tego całość jest na bieżąco chłodzona powietrzem, więc przegrzanie lub awarie nie muszą już być Twoim zmartwieniem. Agregat prądotwórczy Kiano PG 3 000 powstał po to, by uwolnić Cię od problemów, a nie je sprawiać!

Maksymalna moc

3000 W

Pojemność
zbiornika paliwa

15 L

Waga

44 kg

Nie ryzykuj!

W XXI wieku nie warto ryzykować braku dostępu do technologii. Czasami nawet 5 minut bez prądu może nieść za sobą spore konsekwencje. Korzystaj z prądu, gdzie chcesz i kiedy chcesz - niezależnie od sytuacji. Jeżeli chcesz poczuć pełną niezależność i nie powierzać swojego komfortu i bezpieczeństwa losowi - zainwestuj w agregat Kiano!

Dlaczego Kiano?

Od samego początku naszą misją jest jakość. Chcemy, aby nasi odbiorcy nie tylko czerpali przyjemność z użytkowania produktów Kiano, lecz również zadbali o swoje zdrowie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta spełniała potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Darmowa i ekspresowa wysyłka

Darmowy zwrot do 14 dni

Wsparcie na każdym etapie

Gwarancja 24 miesiące

Fachowa obsługa klienta

100% polska marka

Serwis

Serwis marki Kiano obsługuje firma RG Media

Telefon: +48 41 306 74 75

e-mail: serwis@rgmedia.pl

adres: Kazimierza Wielka, ul. Kolejowa 132

Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

Gwarancja

Okres gwarancyjny dla użytkowników indywidualnych wynosi 24 miesiące, dla firm – 12 miesięcy. Informacje na temat zasad gwarancji znajdują się w karcie produktu Twojego urządzenia. Szczegóły dotyczące reklamacji uzyskasz pod numerem infolinii: +48 12 612 67 71 lub adresem e-mail: sklep@7way.pl. Biuro Obsługi Klienta czynne jest od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00.

Dostawa

Zamówienia realizujemy w ciągu 24h od dnia zakupu. Czas dostawy wynosi do 2 dni roboczych. W przypadku przedsprzedaży produktów, czas wysyłki może się wydłużyć. Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna. Koszty przesyłki zagranicznej ustalane są indywidualnie.

Regulamin konkursu KIANO WATCH FIT NA WIOSNĘ