Oczyszczacz powietrza

Miya

MAKSYMALNA POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA:60 m2
WYDAJNOŚĆ CADR:450 m3/h
MOC:50 W
GENEROWANY HAŁAS:23 db
FILTR:Hepa 13/węglowy/wstępny
APLIKACJA:Tuya Smart
WAGA:5,6 kg
WYMIARY:30,2 x 27,2 x 53,2 cm

FUNKCJE: lampa UV, jonizacja, dotykowy wyświetlacz, timer, podświetlenie nocne, wskaźnik wymiany filtra, zabezpieczenie przed dziećmi, laserowy czujnik jakości powietrza

oczyszczacz powietrza Miya
kup teraz

OPIS PRODUKTU

Oczyszczacz powietrza

Jeżeli chcesz, aby cała Twoja rodzina oddychała świeżym i czystym powietrzem, to Kiano Miya jest właśnie dla Ciebie! Dzięki ogromnej wydajności potrafi zadbać o pomieszczenia o powierzchni nawet 60 m2! A to dopiero początek zalet i cech, które skrywa w sobie nasz największy oczyszczacz powietrza!

Widok oczyszczacz Kiano Cami

Maksymalna powierzchnia pomieszczenia 60 m2.

3-stopniowa filtracja.Umożliwia bezproblemowe usuwanie kurzu, sierści i pyłków.

Laserowy czujnik jakości powietrza, lampa UV, jonizacja. Dzięki nim urządzenie perfekcyjnie oczyszcza powietrze ze szkodliwych substancji oraz dobiera optymalne parametry oczyszczania. Ilość obrotów wiatraka można też ustawić manualnie.

Wskaźnik wymiany filtra. Oczyszczacz informuje gdy niezbędne jest wymienienie filtra.

Timer.Dzięki niemu ustawisz czas, przez jaki ma działać oczyszczacz powietrza, a po jego upływie zatrzyma on swoją pracę automatycznie.

Ekran dotykowy, zabezpieczenie przed dziećmi.

Z myślą o Tobie!

W Kiano wierzymy, że to Klient powinien być w centrum procesu kreatywnego. Dlatego też każdy z naszych produktów został zaprojektowany tak, aby możliwie najlepiej odpowiadać na potrzeby. Dobrym przykładem jest Kiano Miya, który powstał z myślą o dużych powierzchniach i rodzinach. Stąd jego wydajność, ułatwienia w transporcie oraz blokady przed dziećmi. Wszystko po to, aby Twój zakup był maksymalnie satysfakcjonujący i spełniający Twoje oczekiwania.

Oczyść atmosferę w swoim otoczeniu

Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się, że przy większych powierzchniach powietrze powinno być czystsze, to nie zawsze jest to prawdą. W takich miejscach często znajduje się też więcej ludzi, więcej urządzeń, a co za tym idzie, więcej zanieczyszczeń. Dlatego, żeby Kiano Miya mógł zadbać o tak spore pomieszczenia, wyposażyliśmy go w aż 3-stopniowe filtrowanie, laserowy czujnik powietrza oraz lampę UV i jonizator. Dzięki temu pyłki, sierść, czy kurz nie stanowią dla niego żadnego problemu. Poradzi sobie również z alergenami oraz wirusami. Niezależnie od tego, kto i co znajduje się w pokoju, biurze lub mieszkaniu - nasz oczyszczacz powietrza będzie niezmiennie skuteczny.
Możesz wybrać jeden z trzech trybów oczyszczania: inteligentny (automatyczny), cichy (nocny), turbo.

WYDAJNOŚĆ CADR

450 m3/h

Wskaźnik CADR informuje nas o możliwości dostarczenia czystego powietrza (Clean Air Delivery Rate). Zalecana wielkość pomieszczenia dla oczyszczacza powietrza jest pochodną wyniku testu CADR. Im częściej powietrze w ciągu godziny jest filtrowane, tym jest lepiej oczyszczone.

Łatwy do przenoszenia!

Kiano Miya nie należy do najmniejszych modeli, dlatego dla Twojej wygody zamontowaliśmy do niego odpowiednie uchwyty, które pozwolą Ci bez większego problemu przenieść go do innego pomieszczenia. Może to być szczególnie przydatne, jeżeli w innej części domu pojawi się problem lub ryzyko bakterii, wirusów, pleśni lub grzybów. Dzięki jonizatorowi z lampami UV te i podobne zagrożenia nie stanowią żadnego wyzwania.

Idealny nawet przy dzieciach

Niezależnie od tego, gdzie jesteś - zawsze masz kontrolę nad tym, co się dzieje z Kiano Miya. Dzięki dedykowanej aplikacji możesz w dowolnym momencie włączyć, wyłączyć, zmienić tryb urządzenia lub sprawdzić stan powietrza w pomieszczeniu. Ewentualnie możesz wykorzystać timer do tego, by po określonym czasie oczyszczacz sam się wyłączył. To jednak przy dzieciach mogłoby nie być wystarczające. Dlatego zamontowaliśmy specjalną blokadę, dzięki której niemożliwe jest zmienienie ustawień, lub wprowadzenie zmian. To wszystko sprawia, że Kiano Miya to idealny oczyszczacz powietrza nawet do pokoju dziecięcego!

Aplikacja Smart Life

Zeskanuj kod QR by pobrać aplikacje „Smart Life”. Możesz również wyszukać aplikacje Smart Life w Sklepie Play oraz w Appstore.

Odetchnij pełną piersią

Gdy za jakość powietrza odpowiada Kiano Miya, Ty i Twoja rodzina możecie spokojnie odetchnąć. Wszelkie zanieczyszczenia, jak sierść, kurz, a nawet pleśń, czy grzyby pozostaną jedynie wspomnieniem. Podobnie, jak wirusy, czy bakterie. Od teraz w Twoim domu będzie panować nieskazitelna atmosfera i zdrowe powietrze. A to wszystko dzięki jednemu urządzeniu, nad którym masz pełną kontrolę 24/7!

Dlaczego Kiano?

Od samego początku naszą misją jest jakość. Chcemy, aby nasi odbiorcy nie tylko czerpali przyjemność z użytkowania produktów Kiano, lecz również zadbali o swoje zdrowie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta spełniała potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Darmowa i ekspresowa wysyłka

Darmowy zwrot do 14 dni

Wsparcie na każdym etapie

Gwarancja 24 miesiące

Fachowa obsługa klienta

100% polska marka

Serwis

Serwis marki Kiano obsługuje firma RG Media

Telefon: +48 41 306 74 75

e-mail: serwis@rgmedia.pl

adres: Kazimierza Wielka, ul. Kolejowa 132

Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

Gwarancja

Okres gwarancyjny dla użytkowników indywidualnych wynosi 24 miesiące, dla firm – 12 miesięcy. Informacje na temat zasad gwarancji znajdują się w karcie produktu Twojego urządzenia. Szczegóły dotyczące reklamacji uzyskasz pod numerem infolinii: +48 12 612 67 71 lub adresem e-mail: sklep@7way.pl. Biuro Obsługi Klienta czynne jest od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00.

Dostawa

Zamówienia realizujemy w ciągu 24h od dnia zakupu. Czas dostawy wynosi do 2 dni roboczych. W przypadku przedsprzedaży produktów, czas wysyłki może się wydłużyć. Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna. Koszty przesyłki zagranicznej ustalane są indywidualnie.

Regulamin konkursu KIANO WATCH FIT NA WIOSNĘ