Nawilżacz powietrza

Gaia

MAKSYMALNA POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA:30 m2
MOC:21 W
POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA NA WODĘ:2,2 L
MAKSYMALNE NAWILŻENIE:210
APLIKACJA:Tuya Smart
WAGA:1,4 kg
WYMIARY:20,5 x 11,7 x 21,8 cm

FUNKCJE: Sterowanie przez aplikację, regulacja stopnia nawilżania, czujnik wilgotności, timer, aAutomatyczne wyłączenie po wykryciu braku wody

Nawilżacz powietrza Gaia
kup teraz

OPIS PRODUKTU

Nawilżacz powietrza

Zainwestuj w Twoje zdrowie kupując Kiano Gaia! Popraw jakość swojego życia dzięki poprawie nawilżenia powietrza, którym oddychasz. Nie pozwól, aby suche powietrze, sprzyjające rozwojowi bakterii i wirusów, negatywnie wpływało na Twoje drogi oddechowe. Ciesz się niezawodnym rozwiązaniem z naszym urządzeniem!

CZUJNIK WILGOTNOŚCI

AUTOMATYCZNE WYŁĄCZENIE PO WYKRYCIU BRAKU WODY

STEROWANIE PRZEZ APLIKACJĘ

Wieloletnia tradycja innowacji

Od wielu lat dbamy o to, by na rynku nie zabrakło polskich produktów technologicznych. W tym czasie udało nam się zrealizować liczne projekty i stworzyć urządzenia, które dzisiaj pomagają tysiącom naszych Klientów. Nawilżacz Kiano Gaia nie jest wyjątkiem. Do jego powstania przyczynił się nasz zespół inżynierów, projektantów i specjalistów. Wszystko po to, by zapewnić Ci sprzęt, który nie tylko skutecznie zadba o jakość powietrza w Twoim domu lub biurze, ale też będzie dbał o estetykę pomieszczenia.

Czemu nawilżanie powietrza jest takie ważne?

Twoi współpracownicy odczuwają dyskomfort? Może mają podrażniony nos albo suchą skórę? Powiedz NIE nadmiernej suchości stawiając w pomieszczeniu Kiano GAIA. To świetne rozwiązanie nadające się nie tylko do biura, ale i do domu. Popraw jakość swojego snu dzięki odpowiedniemu nawilżeniu powietrza wokół Ciebie! Wiele korzyści z jednego produktu!

Maksymum komfortu

Nie wiesz w ilu procentach nawilżony jest Twój dom lub biuro? Nic nie szkodzi! Wbudowane w Kiano Gaia czujniki wilgotności poinformują Cię o aktualnej wilgotności powietrza! Dzięki zamontowanemu dużemu zbiornikowi o pojemnosci 2,2 l, nie musisz martwić się w ciągu dnia uzupełnianiem wody. Co więcej, jeśli zapomnisz o dolać wody, Kiano Gaia sama się wyłączy! Możesz mieć pewność, że podczas Twojej nieobecności nie dojdzie do żadnej awarii, czy przegrzania.

Wybierz dowolny stopień nawilżenia

Podłączając Kiano Gaia, to ty decydujesz o wszystkim. Odpowiednia wilgotność powietrza ma na celu zapewnienie Ci nie tylko zdrowia, ale też komfortu. Dlatego też wprowadziliśmy do naszego urządzenia regulacje stopnia nawilżenia. Warto tutaj zaznaczyć, że nie musisz być w pobliżu urządzenia, by zmienić jego ustawienia. Wystarczy, że skorzystasz z dedykowanej aplikacji! Takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne po ciężkim dniu pracy, gdy wracasz do mieszkania o idealnej wilgotności powietrza!

Zdrowo i komfortowo

Każdy elemement nawilżacza Kiano Gaia został zaprojektowany z myślą o Tobie. Eliminacja duchego powietrza, oraz wszelkich podrażnień, bakterii, czy suchej skóry czeka na Ciebie!

Aplikacja Smart Life

Zeskanuj kod QR by pobrać aplikacje „Smart Life”. Możesz również wyszukać aplikacje Smart Life w Sklepie Play oraz w Appstore.

Dlaczego Kiano?

Od samego początku naszą misją jest jakość. Chcemy, aby nasi odbiorcy nie tylko czerpali przyjemność z użytkowania produktów Kiano, lecz również zadbali o swoje zdrowie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta spełniała potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Darmowa i ekspresowa wysyłka

Darmowy zwrot do 14 dni

Wsparcie na każdym etapie

Gwarancja 24 miesiące

Fachowa obsługa klienta

100% polska marka

Serwis

Serwis marki Kiano obsługuje firma RG Media

Telefon: +48 41 306 74 75

e-mail: serwis@rgmedia.pl

adres: Kazimierza Wielka, ul. Kolejowa 132

Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

Gwarancja

Okres gwarancyjny dla użytkowników indywidualnych wynosi 24 miesiące, dla firm – 12 miesięcy. Informacje na temat zasad gwarancji znajdują się w karcie produktu Twojego urządzenia. Szczegóły dotyczące reklamacji uzyskasz pod numerem infolinii: +48 12 612 67 71 lub adresem e-mail: sklep@7way.pl. Biuro Obsługi Klienta czynne jest od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00.

Dostawa

Zamówienia realizujemy w ciągu 24h od dnia zakupu. Czas dostawy wynosi do 2 dni roboczych. W przypadku przedsprzedaży produktów, czas wysyłki może się wydłużyć. Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna. Koszty przesyłki zagranicznej ustalane są indywidualnie.